11 kinderen
1894–1954
Geboren: 7 november 1894
30
28 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Overleden: 30 juni 1954 — Helmond, Noord-Brabant, Nederland
1895–1957
Geboren: 28 december 1895
31
30 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Overleden: 18 maart 1957 — 's-Heerenberg, Gelderland, Nederland
1897–1976
Geboren: 14 april 1897
33
31 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Overleden: 26 augustus 1976 — Roermond, Limburg, Nederland
1898–1981
Geboren: 10 juni 1898
34
32 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Overleden: 21 januari 1981 — Nijmegen, Gelderland, Nederland
1899–1986
Geboren: 14 augustus 1899
35
33 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Beroep: Naaister
Overleden: 26 december 1986 — Arnhem, Gelderland, Nederland
1901–1981
Geboren: 6 juni 1901
37
35 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Overleden: 28 april 1981 — 's-Gravenhage, Zuid-Holland, Nederland
1902–1904
Geboren: 24 november 1902
38
37 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Overleden: 20 februari 1904 — Arnhem, Gelderland, Nederland
1904–1991
Geboren: 28 april 1904
40
38 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Overleden: 2 mei 1991 — Amsterdam, Noord-Holland, Nederland
1906–1979
Geboren: 13 november 1906
42
40 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Beroep: Leraar wis- en natuurkunde Roermond, Rector Norbertuslyceum Roosendaal, Inspecteur Middelbaar en Hoger onderwijs
Titel: Ridder in de orde van Sint Gregorius de Grote
Overleden: 6 februari 1979 — Haarlem, Noord-Holland, Nederland
1908–2003
Geboren: 28 januari 1908
43
42 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Beroep: Chemicus
Titel: Dr
Overleden: 4 mei 2003 — Nijmegen, Gelderland, Nederland
1909–1959
Geboren: 10 november 1909
45
43 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Titel: drs. Ir.
Overleden: 11 oktober 1959 — Maastricht, Limburg, Nederland
1864–1951
Geboren: 21 februari 1864
36
32 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Beroep: Timmerman, meubelmaker
Overleden: 9 februari 1951 — Arnhem, Gelderland, Nederland
1827–1881
Geboren: 27 november 1827
40
30 — Zutphen, Gelderland, Nederland
Beroep: Kleermaker
Overleden: 26 januari 1881 — Arnhem, Gelderland, Nederland
1831–1926
Geboren: 23 augustus 1831
33
39 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Beroep: Naaister
Overleden: 15 april 1926 — Arnhem, Gelderland, Nederland
1865–1936
Geboren: 22 november 1865
25
26 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Overleden: 25 juni 1936 — Arnhem, Gelderland, Nederland
1840–1924
Geboren: 19 februari 1840
40
29 — Oosterbeek, Gelderland, Nederland
Beroep: Koopman
Overleden: 18 april 1924 — Arnhem, Gelderland, Nederland
1839–1924
Geboren: rond 1839
26
24 — Valburg, Gelderland, Nederland
Overleden: 14 februari 1924 — Arnhem, Gelderland, Nederland
Feiten en gebeurtenissen
Burgerlijk huwelijk | 9 augustus 1893 |
---|---|
Uniek identificatienummer | 1205FED144BF40040D95CBA72D6571980B2E |
Mediaobject | |
Mediaobject | |
Laatste wijziging | 29 juni 2021 – 16:09:14 |